УКР РУС ENG 
   

Ваші пропозиції для Собору УПЦЧлени Священного Синоду УПЦ, під час засідання, 14 грудня нинішнього року, заслухали рапорт Керуючого справами Української Православної Церкви архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана про хід підготовки до Собору УПЦ, який планувалося провести 22 грудня в Києві.

Як говориться у документі, робоча група, що займалася цим питанням, в ході своєї діяльності дійшла висновку, що для прийняття порядку денного Собору УПЦ необхідна більш детальна та послідовна робота, що вимагає певного часу.

Після обговорення та дискусії Священний Синод прийняв наступні рішення (Журнал №113):

1. Вважати за доцільне проведення Собору Української Православної Церкви у 2008 році, у рамках святкування 1020-річчя Хрещення Русі;

2. Правлячим архієреям УПЦ у підготовчий до Собору УПЦ період провести в своїх єпархіях єпархіальні збори, на яких обрати делегатів Собору УПЦ, обговорити єпархіальні питання та винести на Собор УПЦ бажані пропозиції;

3. Правлячим архієреям УПЦ до 10 травня 2008 року надати в Канцелярію Київської Митрополії УПЦ звіти про проведені єпархіальні збори.

Тож і ви, шановні читачі офіційного сайту Української Православної Церкви, можете надсилати свої пропозиції та запитання стосовно Собору УПЦ до 10 травня 2008 року. Всі ваші листи, що прийдуть на електронну адресу нашої редакції, будуть передані Блаженнішому Митрополиту Володимиру, до канцелярії Київської Митрополії для уважного та ретельного розгляду.

Captcha Image: you will need to recognize the text in it.
 
Система Orphus
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com