УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир привітав дітей із функціональними обмеженнями та їхніх батьків зі святом Світлого Христового Воскресіння27 квітня, в день Святої Пасхи, на території Києво-Печерської Лаври (на площі перед адміністративним корпусом Київських духовних академії і семінарії) відбулася соціальна акція до Великодня для дітей із функціональними обмеженнями та їхніх батьків під назвою «Святий День ― Великдень». В акції взяли участь спеціалісти із соціальної роботи, волонтери, учні Київських духовних шкіл, журналісти.

Організаторами виступили: Українська Православна Церква та Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради.

Зі словом привітання до гостей звернулися Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви, і заступник голови КМДА Віталій Журавський. Предстоятель УПЦ привітав дітей ― учасників акції зі святом Великодня та побажав любові Божої й миру в кожній дитячій душі.

«Сьогодні особливий день, особливе свято. І через те радіє небо і земля, ангели і люди. Сьогодні Воскрес із мертвих Господь наш Ісус Христос ― Джерело нашого життя і нашого спасіння. Від Бога начертаний кожній людині земний шлях, яким би він не був ― гірким чи солодким. Тому Бог окормляє насамперед тих, хто потребує Його підтримки. Я зичу в цей святий день, щоб Воскреслий Христос послав вам терпіння, велику радість, щоб ви змогли всупереч усім обставинам, в яких ми опиняємося, хвалити Бога і радіти життю», ― сказав у своєму слові Архіпастир.

Наприкінці заходу діти отримали з рук Предстоятеля великодні паски та крашанки, плитки шоколаду та іконки Воскресіння Христового.

Під час зустрічі хор Київських духовних академії і семінарії під управлінням ігумена Романа (Підлубняка) порадував усіх чудовими великодніми піснеспівами. Для всіх гостей було проведено екскурсію по території Києво-Печерської Лаври.
ФОТОЛІТОПИС

 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com