УКР РУС ENG 
   

Літературно-публіцистичний конкурс «Святкування 1020-річчя Хрещення Русі: що залишиться у серці»Шановні читачі!

Позаду офіційна частина святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі. Кульмінація цієї події відбулася в Києві, але відголоски урочистих заходів були відчутні в усіх регіонах України. Вулицями обласних центрів прошов Хресний хід із чесними мощами святого рівноапостольного князя Володимира, велику кількість людей зібрав на міських площах Всеукраїнський рок-тур, рід час якого лунали не лише найкращі композиції гуртів «ДДТ», «Брати Карамазови», «С.К.А.Й», а також проповіді священнослужителів.

Були цього року виставки, семінари, прес-конференції, присвячені знаменній даті. Для участі в центральних святкових заходах до Києва (Матері міст руських) прибули Предстоятелі та представники усіх Помісних Православних Церков. Усі події, що відбулися в рамках святкування, були яскраво висвітлені в православних і світських ЗМІ.

Для кожного з нас це свято залишило в серці окремий слід, всі ми по-різному брали участь у ювілейних заходах. Враховуючі велику кількість коментарів і запитів, що приходять на адресу офіційного сайту УПЦ із цього приводу, ми оголошуємо літературно-публіцистичний конкурс «Святкування 1020-річчя Хрещення Русі: що залишиться у серці».

Жанр публікацій — вільний. Головне для редакції — надати можливість кожному висловитися по цьому питанню, почути враження дописувачів від побаченого в Києві та інших містах України, а також дізнатися яким чином кожний із нас долучився до святкувань і що залишилося в серці після них.

Кращі публікації будуть надруковані в центральних ЗМІ Української Православної Церкви, а переможці конкурсу отримають призи.

Конкурсні роботи просимо надсилати на цю електронну адресу: konkurs_1020@ukr.net

Матеріали приймаються до 1 листопада 2008 року.

Нагородження переможців конкурсу «Святкування 1020-річчя Хрещення Русі: що залишиться у серці» відбудеться 9 листопада, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com