УКР РУС ENG 
   

Декларація учасників науково-практичної конференції «Вірити Бачити Працювати»Декларація учасників науково-практичної конференції «Вірити Бачити Працювати»

Виходячи з загальної світової тенденції поліпшення якості життя та соціальної адаптації людей з вадами зору, учасники конференції звертаються до Президента, Уряду, народних депутатів та депутатів усіх рівнів, усіх небайдужих громадян України з закликом про приділення уваги до вирішення наступних проблем:

Провести термінові заходи по забезпеченню механізмів реалізації та фінансування Державної програми реабілітації інвалідів, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 1686 від 08.12.2006 року.

Розробити методичні рекомендації МОЗ та МОН України щодо створення комплексних регіональних програм реабілітації сліпих та слабкозорих дітей, враховуючи досвід роботи Львівської області.

Поліпшити інформування працівників МСЕК та ЛКК про можливості освітньої реабілітації осіб з вадами зору з метою їх ранньої соціальної реабілітації.

Розширити мережу навчально-реабілітаційних закладів різних форм власності для дітей раннього віку з вадами зору.

Розробити методичні рекомендації по заповненню індивідуальних програм реабілітації інвалідів по зору відповідно до Протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю «Офтальмологія» по всіх нозологіях.

У 2009 році розробити та розпочати реалізацію і фінансування Національної міжгалузевої науково-практичної програми профілактики сліпоти, спричиненої вродженими та спадковими захворюваннями очей.

15 листопада 2008 року, Свято-Успенський Зимненський монастир
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com