УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Президент України визнав Голодомор злочином безбожного режима та результатом політики войовничого атеїзму і попросив Предстоятеля УПЦ "вознести молитви за душі невинно убієнних"У листі Президента України Віктора Ющенко до Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира говориться:
 
Ваше Блаженство!

У ці дні світ вшановує пам"ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Щиро вдячний Вам за синодальне Звернення Української православної церкви з нагоди 75-х роковин цієї трагедії. Злочин, учинений проти нашої нації безбожним сталінським режимом, був геноцидом, метою якого було "знищити саму душу народу, привести її до повного духовного рабства".

Голодомор став однією з найбільших гуманітарних катастроф в історії людства, підготовці якої сприяла й запроваджена камуністами політика войовничого атеїзму.

Сьогодні Україна відроджується у вірі Христовій, відновлює свою історичну па"ять і національну гідність, свідченням чого є і вшанування жертв Голодомору. Прошу Вас, Ваше Блаженство, вознести молитви за душі невинно убієнних.

Нехай Ваша мудрість та самовіддане служіння українському народові і надалі сприяють зміцненню його духовності й утвердженню високих християнських цінностей.

Віктор Ющенко.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com