УКР РУС ENG 
   

Архієпископ Карельський і всієї Фінляндії Лев (Макконен)Архієпископ Карельський і всієї Фінляндії Лев (Макконен)

Народився 4 червня 1948 р. Закінчив Православну семінарію в Куопіо в 1972 р. Після семінарії вчився на педагогічному факультеті університету в Турку, котрий закінчив у 1978 р. По закінченні семінарії майбутній архієпископ був рукопокладений у сан диякона, а потім у священика Митрополитом Хельсінкським Іоаном у 1973 р.

З 1973 р. служив священиком і викладав релігію спочатку в східній частині Фінляндії, а в 1974-1979 р. – у південно-західній частині країни. В 1979 р. був вибраний помічником єпископа в Йоенсу. Одержав диплом магістра православного богослів'я в Університеті Йоенсу в 1995 р.

Хіротонія відбулася в лютому, а в жовтні він був вибраний Митрополитом Оулуської єпархії (Північна Фінляндія й Лапландія). Він був призначений на цю посаду на початку 1980 р. і залишався на ній до обрання в 1996 р. Митрополитом Хельсинкським. 25 жовтня 2001 р. на Генеральній Асамблеї Фінляндської Автономної Православної Церкви митрополит Лев вибраний її новим Предстоятелем – Архієпископом Карельським і всієї Фінляндії.
 
Фінляндська Православна Церква

Фінляндська Православна Церква Нараховує близько 60 000 зареєстрованих парафіян (близько 2 відсотків населення) і має статус одного із двох державних віросповідань. Включає три єпархії: Карельську, Гельсингфорсску (Хельсинкську) і Оулуську. Єпископ Карельської єпархії є й архієпископом всієї Помісної Церкви. Єпархіальні архієреї носять титул митрополитів. Вікарієм Карельської архієпископії є єпископ Йоенсуу.

Загальна кількість приходів 24, монастирів – 2. Церква користується так званим новим або григоріанським календарем.

Вищою законодавчою владою в церкві є помісний і архієрейський собори. Виконавчою владою, відповідальною за проведення ухвалених рішень у життя, є Церковне керування. Поряд з Євангелічно-Лютеранською Церквою Фінляндії, Фінляндська Православна Церква є другою державною церквою. Приходи субсидіюються з податкових засобів.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com