УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА. Блаженніший Митрополит Володимир з архіпастирським візитом відвідує Західні єпархії Української Православної ЦерквиУ вівторок, 9 січня, Предстоятель Української Православної Церкви з архіпастирським візитом відвідав Рівненську єпархію. Зокрема, він побував у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі. Блаженнішого владику в обителі зустрічали архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, ігумені Наталія та Рафаїла, насельниці монастиря та вихованки духовного училища. Цього дня тут перебувало чипало паломників із різних регіонів України - вони теж змогли взяти благословення у Предстоятеля.

У Свято-Троїцькому монастирському храмі Блаженніший владика молився біля шанованої чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних». Після цього Архіпастир звернувся до присутніх з вітальним словом.

«Нехай Христос народиться в кожному серці. Лише це зможе спрямувати наш життєвий шлях до спасіння», - зазначив він. Митрополит також сказав декілька слів про те, як важливо людині не залишатися без участі у Таїнствах, адже без цього не буде Бога у душі, а людське серце не відчуватиме не собі дії благодаті.

Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за архіпастирську опіку над священослужителями та віруючими Рівненщини, а також розповів про зрушення у кращий бік, що відбулися у єпархії після його зустрічі з головою Секретаріату Президента України Віктором Балогою.

 

За довгі роки склалася добра традиція, згідно з якою Предстоятель Української Православної Церкви у різдвяні дні відкриває у цій обителі святковий вечор колядок і щедрівок. Насельниці обителі та вихованки Корецького духовного училища подарували віруючим і гостям з інших регіонів радість від народження Христа Спасителя. Порадували присутніх зимовою концертною програмою і маленькі учні недільної школи, що вже декілька років діє при монастирі.

У середу, 10 січня, Архіпастир побував у Свято-Миколаївському Городоцькому жіночому монастирі, де мав бесіду з насельницями на чолі з настоятелькою - ігуменею Михаїлою (Заєць). У їхньому супроводі Блаженніший Митрополит Володимир відвідав скит праведної Анни. Він привітав черниць та паломників із зимовими святами, окропив їх святою водою та благословив іконками Різдва Христового.

Також Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Хмельницьку єпархію (село Макрівці Летичівського району) та Свято-Успенську Почаївську Лавру.

Більш докладна інформація про традиційний різдвяний архіпастирський візит Предстоятеля до Західних єпархій Української Православної Церкви з'явиться на нашому сайті дещо пізніше.


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com