УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Митрополит Київський і всієї України Володимир привітав громаду святого Егідія з 40-річчям її діяльностіУ поточному році 40-річчя з дня свого заснування святкує громада святого Егідія, центр якої знаходиться в Римі. Громада святого Егідія є мирянським рухом у середовищі Римо-католицької Церкви, який основним своїм завданням бачить справу християнської проповіді та милосердя. Цей рух виник у Римі в 1968 році після ІІ Ватиканського Собору. Сьогодні до громади належать понад 40.000 чоловік не лише в Італії, але й в більш ніж 60 країнах світу. Офіційно громада зареєстрована як «Церковна громадська асоціація мирян». Громада має свій центр у римській церкві святого Егідія (Sant' Egidio), від якої й отримала свою назву.

З приводу визначної дати Блаженніший Митрополит Володимир надіслав своє вітання голові громади професору Андреа Ріккарді. Текст вітання наводиться повністю.

Голові громади святого Егідія
професору Андреа Ріккарді

Шановний професор Ріккарді!

Дозвольте привітати Вас та очолювану Вами громаду святого Егідія з 40-річчям від дня її заснування. У далекому 1968 році Ви започаткували справу, важливість та актуальність якої доведена тим, що за час свого існування невелика громада перетворилася на масштабний рух, який охопив багато країн світу.

Наразі громада святого Егідія здійснює велику кількість соціальних та освітніх програм, допомагає знаходити краще порозуміння між представниками різних культур та релігійних традицій. Громада являє собою добрий приклад конструктивної та плідної співпраці ієрархії та мирян, дозволяє мирянам здійснювати свій поклик до християнського служіння.

Особливо хотів би відзначити добрі стосунки, які існують між громадою та Українською Православною Церквою. Сподіваюся, що в майбутньому високий потенціал наших відносин буде наповнюватися більшою кількістю спільних справ у сфері освіти та благодійності.

Бажаю Вам і громаді святого Егідія Божого благословення у здійсненні добрих справ.

† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України
Предстоятель Української Православної Церкви

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com