УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир нагородив церковними орденами благодійників Сєвередонецької єпархіїСьогодні, 5 лютого, в Синодальному залі при резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви, що в Києво-Печерській Блаженніший Митрополит Володимир нагородив церковними орденами благодійників Сєвередонецької єпархії.

Звертаючись до нагороджених, Архіпастир зокрема наголосив: «Кожен раз, коли Церква вручає свої ордени - це означає, що вона закликає благословення на ту чи іншу людину, на конкретного діяча, який справно служить суспільству, людям і Богові. Вручаючи вам ці ордени, я бажаю, щоб благословення Господнє було з кожним із вас і завжди, щоб Бог допомагав у добрих справах та в служінні нашому народу».

Зокрема орденами праведної Анни були нагороджені: керуюча справами виконкому міста Сєверодонецьк Галина Баташова, начальник відділу освіти Сєверодонецька Раїса Кравченко та головний редактор Сєверодонецького телебачення Наталія Ізразцова. Також орденів преподобного Іллі Муромця та Нестора Літописця були удостоєні представники підприємницьких структур регіону. 

Максим Сидоренко
Фото автора

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com