УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч із Президентом України Віктором ЮщенкомУ середу, 6 лютого, Блаженніший Митрополит Володимир у своїй предстоятельскій резиденції в Києво-Печерській Лаврі мав зустріч із Президентом України Віктором Ющенком. Голова держави приїхав привітати Предстоятеля зі святами, які вся Україна врочисто відзначала протягом того періоду церковного року, який ми називаємо Святками. Як і у Глави держави, так і у Глави Церкви було дуже багато візитів, благодійних акцій та інших подій, які не давали можливості їм зустрітися та провести час у дружній бесіді. Але нарешті така зустріч відбулася з ініціативи Глави держави.

Блаженніший Митрополит Володимир, вітаючи Президента, сказав, що двері його резиденції завжди відкриті для всіх людей доброї волі, які покладають свої труди на благо народу та рідної Церкви.

Віктор Ющенко, у свою чергу, передав Блаженнішому Митрополитові Володимиру найкращі побажання міцного здоров'я, ласки Божої та подарував йому альбом «Українська ікона XI-XVIII століть», а Предстоятель підніс в подарунок Президентові перший аркуш факсимільного видання Пересопницького Євангелія та сертифікат, за яким йому буде вручено екземпляр факсимільного видання цієї пам'ятки духовності та культури. Цей проект готує до виходу в світ Київська Митрополія УПЦ спільно з видавничим домом «АДЕФ-Україна».

Віктора Андрійовича супроводжували голова Секретаріату Президента Віктор Балога та його заступник Юрій Богуцький. Пізніше до них приєднався голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк.

Блаженніший Митрополит Володимир ознайомив високих гостей із останніми надбаннями, які він отримав саме цього дня у доповнення своєї великої колекції Шевченкініани.

Президент був приємно вражений та запитав у Архіпастиря, чи є в нього прижиттєве видання «Кобзаря» 1860 року. Блаженніший Владика відповів, що придбав його, коли ще був студентом Одеської духовної семінарії.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань стосовно церковно-державних відносин. Зокрема, Блаженніший Митрополит Володимир подякував голові Верховної Ради України Арсенію Яценюку за розуміння потреб Української Православної Церкви та добре ставлення до події відкриття храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира при Верховній Раді України, де народні обранці зможуть співставити свої думки з волею Божою, а також просити Господнього благословення на свої подальші дії.

Фото Максима БрусникиКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com