УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся із заступником міністра закордонних справ Греції Іоаннісом ВалінакісомУ середу, 13 лютого, Блаженніший Митрополит Володимир прийняв у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі заступника міністра закордонних справ Грецької Республіки пана Іоанніса Валінакіса, якого супроводжував посол Грецької Республіки в Україні пан Харіс Дімітріу.

Під час зустрічі пан Валінакіс розповів про основну мету свого перебування в Україні - участь у засіданні міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу та Організації чорноморського економічного співробітництва. Грецький дипломат розповів про стан україно-грецьких державних відносин та підкреслив, що високий рівень дружніх зв'язків між нашими країнами можливий ще й завдяки тому, що наші народи поєднує спільна православна віра. Пан Валінакіс також поділився своїми враженнями від екскурсії Києво-Печерською Лаврою: «Те, про що мені багато розповідали, я сьогодні мав можливість побачити на власні очі. Це вражає». Блаженніший Митрополит Володимир у відповідь зазначив, що ми завжди пам'ятаємо про те, що православну віру прийняли від греків. Це є запорукою братерських відносин між нашими народами.

На згадку про зустріч Архіпастир подарував пану Валінакісу та пану послу фотоальбом "Митрополит Володимир: Українська Православна Церква... у ній моє життя".

Під час перебування у Києво-Печерській Лаврі грецьку делегацію супроводжував співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви священик Миколай Данилевич.

Фото Максима Брусники
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com