УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-СЕРБІЯ. Українська Православна Церква розділяє біль та страждання із Церквою СербіїУ четвер, 21 лютого, Блаженніший Митрополит Володимир надіслав листа Патріарху Сербському Павлу, у якому від імені Української Православної Церкви висловив солідарність із братською Церквою Сербії з приводу проголошення незалежності Косова.

Текст листа наводиться нижче.

ЙОГО СВЯТОСТІ,
СВЯТІЙШОМУ ПАВЛУ,
АРХІЄПИСКОПУ ПЕЧСЬКОМУ,
МИТРОПОЛИТУ БЄЛГРАДО-КАРЛОВАЦЬКОМУ,
ПАТРІАРХУ СЕРБСЬКОМУ

Ваша Святість!

Довідавшись про проголошення незалежності одвічно сербського краю Косово, що відбулося без участі представників самого сербського народу, від імені Української Православної Церкви висловлюємо нашу солідарність із братньою Сербською Православною Церквою та сербським народом, розділяючи Ваші біль і страждання.

Загальновідомо, що для сербського народу Косово - це історична й священна земля, з якої пов'язана історія державного, духовного й культурного життя Сербії.

Ми вважаємо, що при вирішенні подібних питань необхідно враховувати історію краю, його національну й релігійну значущість, а також думку всіх без винятку його жителів. Важливо також мати на увазі можливі наслідки таких дій у міжнародному масштабі. Молимося, щоб Господь Премудрим Своїм Промислом влаштував усе для блага братнього сербського народу, допоміг перебороти випробування, які випали на його долю, і після всіх пережитих скорбот долучив його до радості Воскресіння.

Із братньою любов'ю у Господі

ВОЛОДИМИР,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com