УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Освячено хрести та бані для тимчасового храму, зведеного на місті будівництва Свято-Воскресенського кафедрального соборуУ п'ятницю, 7 березня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр звершив чин освячення хрестів та бань для храму на честь Усіх святих, що будується на місці майбутнього Свято-Воскресенського кафедрального собору у Голосіївському районі столиці.

Наприкінці богослужіння, звертаючись до організаторів, керівників будівництва та до будівельників, владика побажав кожному з присутніх Божої допомоги та натхнення.

«Нехай Господь допомагає у цій благородній і добрій справі,, яку ми сьогодні вже увінчуємо хрестами. Слава Богові, вже небагато залишилося часу до того моменту, коли на цьому місці буде принесена Безкровна Жертва Христова», - сказав зокрема єпископ Олександр.

Будівництво дерев'яного храму на честь Усіх святих розпочалося у жовтні минулого року, а завершити його планується найближчим часом - на свято Торжества Православ'я, яке традиційно відзначається у першу неділю Великого посту. Цей храм розрахований приблизно на 300 чоловік і зводиться, як тимчасовий, тобто діятиме до того моменту, коли буде побудований кафедральний собор Київських митрополитів.

Максим Сидоренко

 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com