УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженнійший Митрополит Володимир освятив домовий храм при своїй предстоятельській резиденції у Києво-Печерській ЛавріУ неділю, 16 березня, у день Торжества Православ’я, Блаженнійший Володимир, Митрополит Київський і всієї України звершив чин освячення домового храму на честь святителя і чудотворця Миколая, що при резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Його Блаженству співслужили намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павло, ректор Київських духовних академії і семінарії єпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

Після освячення Блаженніший Владика подякував присутнім за участь у цій події і за спільну молитву.
Необхідність освячення домової церкви виникла після того, як у минулому році у храмі були проведені ремонтно-оздоблювальні роботи і встановлений новий іконостас.

Храм було освячено на честь великого угодника Божого святителя і чудотворця Миколая, бо його молитовну підтримку і заступництво Блаженніший Митрополит Володимир, за його ж словами, відчуває на собі протягом усього свого життя.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com