УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ висловив співчуття рідним і близьким українського миротворця, який загинув у КосовоУ понеділок, 17 березня, у Косово (у місті Митровиця) сталося зіткнення сил, що не погоджуються з фактом проголошення незалежності Косово зі співробітниками поліції ООН. У результаті збройного конфлікту був поранений 21 військовослужбовець Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово. Один із поранених українців, старший лейтенант Ігор Киналь, помер.

Співчуття рідним і близьким загиблого миротворця висловив Президент України Віктор Ющенко.

Зі словами втіхи та пастирської настанови до них також звернувся голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.
 
Пропонуємо текст листа архієпископа Львівського і Галицького Августина:

«Зі скорботою в серці дізналися про кончину нашого співвітчизника в багатостраждальному Косовському краю.

Звістка про смерть близької людини завжди на якусь мить зупиняє звичайний хід життя. Біль втрати крає серце і невимовна туга виривається слізьми. Але горе стає меншим, якщо його розділити співчуттям і, особливо, молитвою за померлого. Молимося і ми Всещедрому Богу за спокій душі новоспочилого воїна Ігоря, який сумлінно виконував свій обов’язок.

Нехай Господь вселить його душу з усіма праведними, адже Слово Боже свідчить: „Немає більшої любові, якщо хто положить душу свою за друзів своїх”. Віримо, його душа пішла до Бога саме у такому стані: з жертовною любов’ю до тих, хто залишився живим. Бог нехай упокоїть його, а нас помилує, бо Він Благий і Чоловіколюбець!»
 
†Августин,
Архієпископ Львівський і Галицький,
Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії
зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

 
ФОТОАРХІВКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com