УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося засідання Вченої ради Київської духовної академіїУ середу, 26 березня, відбулося чергове засідання Вченої ради Київської духовної академії, на якому пройшов захист кандидатської дисертації викладача КДАіС архімандрита Євлогія (Пацана) «Православное учение о роли разума на пути богопознания». Окрім цього, були захищені ще дві дипломні роботи студентами заочного сектору.

Також відбувся передзахист докторської дисертації проректора Калузької духовної семінарії протоієрея Ростислава Снігірьова «Библейская археология. История науки и ее основные достижения». Після співбесіди з дисертантом, спільного міркування та таємного голосування члени Вченої ради КДА ухвалили допустити протоієрея Ростислава Снігірьова до захисту докторської дисертації та призначити захист на 10 квітня 2008 року.

Були розглянуті та затверджені теми кандидатських дисертацій і дипломних робіт.

Члени Вченої ради обміркували проекти «Положень про Вчену раду КДА», про проходження практик у Київських духовних школах і «Вимоги до оформлення науково-богословських статей для публікації в журналі „Труди КДА”». Також були заслухані звіти завідувачів кафедр за перше півріччя 2007–2008 навчального року. Вчена рада визначила предмети для вступних іспитів до Академії та Семінарії на 2008–2009 навчальний рік, предмети для екзаменів і заліків у КДАіС на весняну екзаменаційну сесію 2007–2008 навчального року, а також кандидатури від КДАіС для участі у міжнародних наукових конференціях.

Насамкінець заслухали інформацію ректора духовних шкіл єпископа Бориспільського Антонія (Паканича) про те, що 25–26 липня 2008 року проводитиметься Міжнародна наукова конференція, присвячена 1020-літтю Хрещення Русі, на якій викладачі, доценти та професори КДА представлять свої доповіді.

Вчена рада розглянула ряд насущних проблем, що стосуються життєдіяльності Київських духовних шкіл.
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com