УКР РУС ENG 
   

ЛЬВІВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ висловив співчуття рідним і близьким прикордонників, загиблих 27 березняУ четвер, 27 березня, у районі острова Гнеушев, у дельті Дунаю, розбився гелікоптер Державної прикордонної служби МІ-8МТ, на борту якого перебували 14 прикордонників. Живим залишився лише один військовослужбовець — 22-річний лейтенант Євгеній Челарський, якого у важкому стані було доставлено до Військово-медичного клінічного центру Південного округу Одеси. На думку спеціалістів, це найбільша авіакатастрофа в Прикордонних військах за всю історію незалежної України.

Поховання загиблих прикордонників відбулося у неділю, 30 березня, в Ізмаїлі.

Співчуття рідним і близьким військовослужбовців висловив голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин.
 
Пропонуємо вашій увазі повний текст Звернення владики:
 
«Дорогі брати і сестри!

Знову Україна втратила вірних синів-прикордонників, які присвятили своє молоде життя служінню Батьківщині. І це сталося не десь за межами нашої держави, а вже тут - на батьківській землі. І знову рідні й близькі не дочекаються чоловіків зі служби. Невимовно боляче, проте це — сувора правда життя: смерть вихоплює і тих, кому ще, здавалося б, жити і жити...

Висловлюючи щирі співчуття рідним і близьким з приводу трагічної кончини українських воїнів-прикордонників, ми, насамперед молимося Господу Богу, щоб Він милостиво прийняв їх душі, адже вони сумлінно виконували свій обов'язок. Любов Божа є безмежною до людського роду. І якщо навіть в останню мить земного життя людина покликала Господа - Він прихилиться до неї і, віримо, помилує. Це — одне з найважливіших сподівань православної віри.

Пам'ятаймо, що будь-якої миті Господь може прикликати і нас. Тож, споглядаючи на кончину наших братів у Христі - прикордонників, будемо все наше життя дбати про належну зустріч з Богом, яка є неминучою для кожного із нас. Вічна їм пам'ять і вічний спокій!»

Львів, 28 березня 2008 року
†Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії
зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com