УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася зустріч викладачів і студентів Київської духовної академії зі співробітниками Національного педагогічного університету імені М. ДрагомановаУ п’ятницю, 4 квітня, відбулася зустріч керівництва, викладачів і студентів Київських духовних академії та семінарії зі співробітниками Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова.

Гостей біля входу до Києво-Печерської Лаври зустрічав проректор КДА з навчальної частини ігумен Клімент (Вечеря). Він провів гостей територією Київських духовних шкіл і розповів про їхні історію, устрій та життя.

Зустріч співробітників і студентів двох навчальних закладів відбулася в одній з аудиторій. Її відкрив вітальним словом ректор КДАіС єпископ Бориспільський Антоній.

Звертаючись до гостей, владика зокрема сказав: «Наша зустріч свідчить про те, що ми відкриті до співпраці, діалогу з усіма, хто рахується з історією українського народу і кому не байдуже майбутнє нашої Батьківщини. Мабуть, нас об’єднує те, що від тих, хто займається богослов’ям і філософією залежить чимало. Саме від богослов’я залежить формування церковного вчення, а від філософії — формування ментальності нації. Я би дуже хотів, щоб наша зустріч не стала формальною, а це знайомство переросло в серйозні форми співпраці».

Після цього керівники обох навчальних закладів представили аудиторії своїх найкращих викладачів, а потів відбувся взаємний обмін примірниками останніх видань Київської духовної академії та Інституту філософської освіти і науки.

Продовжилася зустріч у форматі дружньої бесіди. Викладачі та студенти ставили одне одному цікаві та хвилюючі запитання, що зробило розмову невимушеною та живою.

Потім студенти двох навчальних закладів поспілкувалися за пісною трапезою в академічній їдальні.

А насамкінець для гостей була організована екскурсія територією Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
 
Максим Сидоренко
Фото автора
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com