УКР РУС ENG 
   

Дві делегації УПЦ із Києва та Донецька вирушили до Єрусалима на свято сходження Благодатного вогнюЗ благословення Блаженнішого Феофіла III, Патріарха святого граду Єрусалима та всієї Палестини і Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира делегація Української Православної Церкви на чолі з ректором Київських духовних академії та семінарії єпископом Бориспільським Антонієм вирушили до Єрусалима для участі у святі сходження Благодатного вогню в храмі Воскресіння Господнього.

До складу делегації також увійшли секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслов-хмельницький Олександр, секретар Київської єпархії протоієрей Анрей Гоєнко, а також протоієрей Василь Русинка.

Для транспортування святині в Україну Блаженнішим Митрополитом Володимиром освячені спеціально виготовлені до цього часу дві лампади.

З Донецька також вилетить літаком делегація Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Донецьким і Маріупольським Іларіоном.

Як повідомив начальник Руської духовної місії в Єрусалимі архімандрит Тихон (Зайцев), за традицією Блаженніший Феофіл передасть через ієрархів УПЦ Благодатний вогонь як благословення Матері Церков — Єрусалимської Церкви, святого граду Єрусалима та Єрусалимського Патріарха віруючим братньої Української Православної Церкви, українському народові й державі.

Очікується, що Благодатний вогонь буде доставлений з аеропорту Бориспіль у Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру ввечері, 26 квітня, де Блаженніший Митрополит Володимир роздасть його віруючим, звідси ж він буде розвезений по єпархіях, монастирях і парафіях Української Православної Церкви.

                                                                 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com