УКР РУС ENG 
   

ЄРУСАЛИМ. Благодатний вогонь зійшов о 14:0526 квітня, у Велику Суботу, у кувуклії єрусалимського храму Воскресіння Христового на Гробі Господньому, де молився Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл III, о 14:05 зійшов Благодатний вогонь. Про це повідомив секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, який перебуває в Єрусалимі у складі делегації УПЦ.

У храмі Гроба Господнього, чекаючи на Благодатний вогонь, зібралися близько 15 тисяч християн з усіх кінців світу. Для тих, хто не зміг увійти в храм через багатолюдність, було організовано пряму трансляцію церемонії на великому екрані, встановленому на одній із вулиць Єрусалима.

До складу делегації Української Православної Церкви входять також ректор Київських духовних академії і семінарії єпископ Бориспільський Антоній і митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон.

Благодатний вогонь буде доставлено в суботу ввечері з Єрусалима в аеропорт Бориспіль, а звідти ― у Києво-Печерську Лавру (близько 19-ї години), де Блаженніший Митрополит Володимир роздасть його віруючим. Звідси ж Благодатний вогонь буде розвезений по єпархіях, монастирях і парафіях Української Православної Церкви.
 Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com