УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Міжнародний день захисту дітей Блаженніший Митрополит Володимир роздав дітям-сиротам святкові подарункиУ неділю, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, Предстоятель Української Православної Церкви відкрив виставку творчих робіт вихованців шкіл-інтернатів і дитячих будинків Київської області, що проходить у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На благодійній акції також були присутні: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, настоятелька Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря ігуменя Серафима (Шевчик), голова фонду «Зірки для дітей» Галина Горбаль, багаторазова олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, відома українська режисерка Оксана Байрак, інші меценати й суспільно-політичні діячі.

У своєму вступному слові матінка Серафима привітала присутніх зі святом, розповіла про важливість проведення в майбутньому подібних благодійних заходів, про важливість підтримки й турботи тих дітей, які сьогодні цього потребують, оскільки «дітям належить майбутнє України, і їм належить вирішувати її долю».

Потім вона надала слово Предстоятелю Української Православної Церкви, Блаженнішому Митрополитові Володимиру, який зокрема сказав:

«Ми раді, що маємо можливість привітати вас тут, у Києво-Печерській Лаврі. Сьогоднішній день у календарі відзначений як День захисту дітей. Цей захист повинен бути завжди — і в старшому поколінні, і в молодшому. Ми віримо, що з Божою допомогою ви осягнете знання й можливості, будете старанно вчитися, і вас добре виховають для майбутнього. Нехай благословить усіх вас Господь, і всі будуть здоровими й щасливими».

До присутніх також звернулася одна з організаторів благодійної акції, голова фонду «Зірки для дітей» Галина Горбаль: «Мені б хотілося попросити всіх, щоб ви не тільки в цей день згадували про дітей, а пам'ятали про них завжди, частіше простягали їм руку допомоги, адже ці діти не чужі, вони наші».

Завершила офіційну частину торжества своїм зверненням олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, що прийшла на недільний захід разом зі своєю родиною:

«Головне — зробити дитину щасливою, тому що не може бути нічого кращого, коли в маляти є мама й тато. Ніяка іграшка або фінансова допомога не замінять йому батьківської любові».

Після цього Архіпастир ознайомився з представленими на виставці експонатами, благословив дітей і роздав їм святкові подарунки.

Дана виставка проходить під патронатом Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України. Протягом останніх шести місяців фонд «Зірки для дітей» разом із відділом міністерства освіти в Київській області відбирали кращі творчі роботи дітей зі шкіл-інтернатів і дитячих будинків регіону з метою підтримки, заохочення й розвитку молодих дарувань. Виставка проходитиме в Києво-Печерській Лаврі до 8 червня.

Максим Сидоренко,
Спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Фото Максима Брусники
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com