УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретаріат фракції «Блок Юлії Тимошенко» запропонував Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики урахувати пропозиції віруючих громадян стосовно ідентифікаційних номерів21 травня секретаріат депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Верховній Раді України надіслав Предстоятелю Української Православної Церкви, Митрополиту Київському і всієї України Володимиру листа (вих. № 04-2/11-50), в якому повідомлялося, що до секретаріату фракції «Блок Юлії Тимошенко» надходить велика кількість звернень від віруючих УПЦ із приводу ймовірного порушення їхніх прав (як вважають останні) нормами проекту Податкового кодексу, внесеного народними депутатами України Катеринчуком М.Д. та Ляпіною К.М. на розгляд Верховної Ради України.

У секретаріаті фракції «Блок Юлії Тимошенко» визнають, що у проекті Податкового кодексу дійсно не враховані деякі статті чинного Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб — платників податків та інших обов’язкових платежів», яким передбачається, що для осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи, зберігаються раніше встановлені форми обліку платників та інших обов’язкових платежів. Крім того, у паспортах зазначених осіб робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Секретаріат фракції «Блок Юлії Тимошенко» запропонував Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики розглянути пропозиції віруючих громадян із метою їх можливого врахування.

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com