УКР РУС ENG 
   

АФІНИ-КИЇВ. До України прибув Предстоятель Елладської Православної ЦерквиУ четвер, 24 липня, до України прибула делегація Елладської Православної Церкви, очолювана її Предстоятелем Архієпископом Афінським Ієронімом. У складі делегації прибули митрополит Хіосу, Псарон та Інусон Діонісій, митрополит Нікопольський і Превезський Мелетій, архімандрит Кирил (Місьякуліс), архімандрит Прокопій (Петрідіс) і архімандрит Тимофій (Анфі), а також диакон Єпіфаній Арванітіс
.
В аеропорті «Бориспіль» гостей зустріли Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, митрополит Кримський і Сімферопольський Лазар, єпископи Бориспільський Антоній і Переяслав-Хмельницький Олександр, співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ священик Миколай Данилевич, а також представники Міністерства закордонних справ України.

Архієпископ Ієронім привітав Блаженнішого Митрополита Володимира і сказав, що дуже радий зустрічі на українській землі.

Делегація Елладської Церкви буде перебувати в Україні до 29 липня й візьме участь в усіх запланованих торжествах разом із Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром, включаючи заходи 26 липня на Софійській площі, богослужіння 27 липня на Володимирській гірці та 28 липня в Києво-Печерській Лаврі.

Архієпископ Ієронім і члени делегації Елладської Церкви зупинилися в готелю «Національний» на київських Липках.

Відомо, що Предстоятель Елладської Церкви шанує святителя Луку Кримського (Войно-Ясенецького). До обрання на Афінську кафедру владика Ієронім очолював Фивську і Левадійську митрополію, на території якої є православні табори, куди щорічно приїжджають сотні дітей із Криму.

Максим Сидоренко,
спеціально для ORTHODOX.ORH.UA

Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com