УКР РУС ENG 
   

ЗАКАРПАТТЯ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Троїцький Кирило-Мефодіївський Свалявський жіночий монастир17 вересня, під час перебування у Мукачево-Ужгородській єпархії, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Троїцький Кирило-Мефодіївський Свалявський жіночий монастир.

Біля монастирських воріт Блаженнішого Владику та супроводжуючих осіб зустрічала настоятелька обителі ігуменя Ніна (Мізун) з сестрами, після чого гості пройшли до Свято-Троїцького храму. Після невеличкого молитвослів’я, Предстоятель приложився до раки з частками мощей преподобних Києво-Печерських.

Архіпастир подякував настоятельці та насельницям за труди, які вони несуть у монастирі та побажав Божої допомоги у здійсненні чернечого послуху.

Також Митрополит Володимир благословив священнослужителів, черниць та послушниць обителі іконочками Хрещення Київської Русі — рівноапостольного князя Володимира.

На згадку про відвідання монастиря ігуменя Ніна подарувала Первосвятителю ікону святителя Миколая чудотворця, якого він особливо шанує.

Кирило-Мефодіївський монастир розташований у мальовничому місці і майже з усіх боків оточується невеликими, вкритими густими лісами, горами. Обитель є відносно молодою. Перший камень у монастирі був закладений у 1992 році, а його відкриття відбулося 1996 році. На сьогоднішній день тут несуть чернечий послух близько 30 сестер.

Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com