УКР РУС ENG 
   

ЄРУСАЛИМ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з Патріархом Феофілом ІІІ26 вересня групу паломників із України на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром прийняв Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ.

У зустрічі взяли участь також митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир із численним духовенством, ієрархи й духовенство Української Православної Церкви, понад двісті прочан із Росії, України й Молдови.

Предстоятель Української Православної Церкви та Глава Церкви Молдови подякували Єрусалимському Патріархові за прийом і можливість звершити Божественну літургію біля найвеличнішої святині християнського світу ― на Гробі Господньому.
 
У своєму вітальному слові Митрополит Володимир із вдячністю зазначив, що Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофан у 1620 році зробив неоціненну послугу Руській Православній Церкві ― відродив православну ієрархію на території Речі Посполитої.

У дарунок Єрусалимському Патріархату Блаженніший Митрополит Володимир підніс факсимільне видання «Пересопницького Євангелія» ― перший відомий переклад євангельського тексту українською літературною мовою. Єрусалимський Патріарх Феофіл подякував Предстоятелеві Української Православної Церкви за цінний подарунок і наголосив, що прибуття на Святу Землю православних паломників із Росії, України й інших країн не лише свідчить про життєвість Церкви, а й дає силу Святогробському братству нести послух зі збереження найбільших Святинь Православ'я.

Сайт Руської Духовної Місії в Єрусалимі
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com