УКР РУС ENG 
   

ЄРУСАЛИМ. Блаженнійший Митрополит Володимир разом із Патріархом Єрусалимським і всієї Палестини Феофілом III звершив Божественну літургію в Храмі Воскресіння Христового27 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні з Блаженнішим Патріархом Єрусалимським і всієї Палестини Феофілом III звершив Божественну літургію в Храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі.

За Літургією Предстоятелям співслужили архієреї та духовенство Єрусалимської та Української Православних Церков, а також молились чисельні православні віруючі зі всього світу, більшість з яких складали паломники з України. Як повідомлялось раніше, Блаженніший Митрополит Володимир очолює паломництво близько 800 українських прочан, які наразі перебувають на Святій Землі.

Того самого дня Предстоятель Української Православної Церкви в Свято-Троїцькому храмі Руської Духовної Місії зустрівся з українськими паломницькими групами та благословив прочан на початок паломництва. Після цього Блаженніший Митрополит Володимир звершив воскресну всеношну в Горненському жіночому монастирі. 

У ніч з 27 на 28 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Літургію на місці Гробу Господнього у співслужінні ієрархів Єрусалимської, Елладської та Молдавської Православних Церков.Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com