УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир вшанував пам’ять визволителів Києва від німецько-фашистських загарбників6 листопада, в день 65-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир разом із духовенством та віруючими столиці вшанували пам’ять загиблих воїнів і поклали квіти до могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави.

Блаженнішого Владику супроводжували: ректор Київських Духовних Академії та Семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський та сонм священнослужителів столиці.

На церемонії покладання квітів також були присутні представники влади та дипломатичного корпусу. А саме: радник Президента України Юрій Богуцький, перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінській, Міністр юстиції Микола Оніщук, заступник Київського міського голови Денис Басс, Надзвичайний і Повноважний Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін та інші.

На Площі Слави також зібралися громадські діячі, а також ветерани Великої Вітчизняної війни та безпосередні учасники визвольних боїв.

Перед церемонією покладання квітів присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Після цього була відслужена заупокійна літія за загиблими визволителями, піснеспіви якої виконав Митрополичий хор Київських Духовних Академії та Семінарії.

Ніч із 5 на 6 листопада стала вирішальною в битві за Київ. До 4 годин ранку 6 листопада опір противника в Києві був зламаний, а о 5 годині ранку 6 листопада 1943 року генерал М. Ватутін доповів Верховному Головнокомандувачу, що Київ повністю звільнений від німецько-фашистських загарбників.

Максим Сидоренко
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com