УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. За підсумками ювілейного року Київський міський голова нагороджений орденом Української Православної ЦерквиБлаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Київську мерію та привітав Леоніда Черновецького з Днем народження, який Київський міський голова відзначав днями. Зазначивши, що закінчується рік 1020-річчя Хрещення Київської Русі, Блаженніший Митрополит Володимир подякував мерові за активну участь Київської міської влади у святкових та ювілейних заходах і нагородив Леоніда Черновецького орденом Української Православної Церкви на честь 1020-річчя Хрещення Київської Русі.

Леонід Михайлович подякував Блаженнішому Митрополитові за високу нагороду і розповів, що свій День народження він почав з молитви в Свято-Троїцькому Іонинському монастирі, який мер відвідує щонеділі. Одночасно міський голова подякував Церкві за те, що вона одна з небагатьох громадських структур, що переймається проблемами людей похилого віку і просив молитов за свою матір, яка вже предстала перед Господом. Київський міський голова і Блаженніший Владика обговорили проблеми викладання в київських школах «Основ християнської етики» та будівництва Кафедрального собору Воскресіння Христового.

Леонід Михайлович попросив благословення Предстоятеля Української Православної Церкви на добрі справи і висловив сподівання на подальшу співпрацю міської влади і Церкви заради православних киян.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com