УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Великий Четвер Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Лаври16 квітня, у Великий Четвер, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію святителя Василія Великого, що в цей день відповідно до Церковного уставу поєднується з Вечірнею, у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: архієпископи - Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних академії і семінарії),  єпископи - Макарівський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Васильківський Пантелеімон, а також духовенство обителі у священному сані.

За богослужінням також молилися представники влади. Зокрема, це екс-міністр юстиції України Сергій Головатий, народні депутати України Василь Горбаль та Юрій Бут, які висповідались та причастилися Святих Христових Таїн.

Богослужіння цього дня присвячено згадуванню Тайної Вечері, на якій Іісус Христос омив ноги своїм учням, тим самим показавши  приклад смирення і братерської любові. Ключовим моментом Тайної Вечері є встановлення Спасителем головного Таїнства християнської віри ― Євхаристії. Тому  в цей  день усі віруючі по можливості намагаються причаститися Тіла та Крові Господа нашого Іісуса Христа.
 

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com