УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви привітав духовенство і мирян зі світлим Христовим ВоскресіннямТрадиційно на другий день світлого свята Пасхи Блаженніший Владика вітає духовенство і вірян зі святом Воскресіння Христового. Не став виключенням і цей рік.

20 квітня, ввечері, Предстоятель Української Православної Церкви звершив пасхальну Вечірню в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Білогородський Миколай, намісник обителі архієпископ Вишгородський Павел,  ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій,  Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, а також собор духовенства Київської єпархії.

Після богослужіння від імені вікарних архієреїв, духовенства, чернецтва Київської єпархії та боголюбивих мирян єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр зачитав Слово, в якому прозвучали вітальні слова в адрес Предстоятеля нашої Церкви:

«В християнському світі Ви маєте беззаперечний авторитет, показуючи приклад доброго пастиря, зразком якого для Вас є воскреслий Христос. Слідуючи за Ним, Ви як люблячий батько ведете до Нього за собою і кожного з нас, Ваше світло світить перед людьми. Ми бачимо добрі Ваши справи, стаємо їх співучасниками, отримуємо добрий і благодатний плід, за що прославляємо Отця нашого Небесного.

В нинішні світлоносні дні прийміть, Ваше Блаженство, слова синівського вітання зі святом Воскресіння Того, Кому Ви все своє життя служите, славите, молите і просите за нас. Нехай береже Вас Господь для нас на многії і благії літа».

Після цього Першосвятитель  звернувся до усіх присутніх із словом-відповіддю:

«Воскресіння Христове – це той головний камінь, на якому стоїть вся історія людського спасіння та благодаті і благовоління Божого до нас. Воскресіння Христове - це підкріплення нашої віри, любові до Бога і ближніх. У ці святкові дні нехай Воскреслий Христос почує і побачить нас, які торжествують з нагоди Його Восресіння, і Своїм Воскресінням оновить наші душі і тіла, зміцнить нашу віру і наше  людське хрестоносіння, і, разом із цим, наші серця сповняться миру та радості, і кожний отримає благодать і возрадується у житті тимчасовому, а, тим більше, у житті вічному», - сказав Митрополит Володимир.

Насамкінець, Предстоятель благословив духовенство, чернецтво та вірян іконочками Воскресіння Христового, а кожна дитина, яка цього дня прийшла до храму, отримала із рук Владики Володимира пасхальні солодощі.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники

 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com