УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив закладку фундаменту Свято-Покровського храму у селищі ШубівкаУ п'ятницю, 25 січня, Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин закладки капсули у фундамент Свято-Покровського храму у селищі Шубівка, Кагарлицького району, Київської області. Йому співслужили архієпископи Вишгородський Павел, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи Бориспільський Антоній та Переяслав-Хмельницький Олександр.

Після богослужіння Митрополит Володимир звернувся до віруючих зі словами настанови.

«Сердечно вітаю вас із цією подією, в якій ми тільки що взяли участь - освяченні місця під будівництво нового храму, - сказав Архіпастир. - Молитовно бажаю, щоб із допомогою Всевишнього знайшлися добрі люди і довершили б це діло для слави Божої, на радість віруючим, які будуть приходити сюди, приймати Святі Таїнства, спілкуватися з небом, а також один із одним. Нехай Господь дасть сили і розум, щоб знайти і волю, і кошти, і єдність у цьому питанні. Нехай Пресвята Богородиця покриває нас із вами своїм чесним покровом, і не забуває про це місце, яке Їй присвячене. Благодать Пресвятого Духа, Господня любов, за молитвами Владичиці нашої Богородиці, нехай буде завжди з вами».

Майбутній Свято-Покровський храм, згідно проекту, розрахований приблизно на сто чоловік. У ньому буде один престол. Завершення будівництва планується вже за два роки. Наразі ж богослужіння звершуються у тимчасово зведеному невеличкому храмі, що розташований поруч з місцем будівництва.

Максим Сидоренко

ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com