УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося засідання ювілейної комісії Української Православної ЦерквиЦього року Українська Православна Церква відзначає ряд ювілейних дат, головна з яких 1020-ліття Хрещення Київської Русі. Попередню програму святкових заходів було обговорено ювілейною комісією, засідання якої пройшло сьогодні, 14 лютого, у Київській Митрополії під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира.

Ключовою темою обговорень були заходи, приурочені до ювілею Хрещення Київської Русі. Окрім цієї визначної дати, на літо 2008 року припадає святкування 900-ліття канонізації преподобного Феодосія Печерського. А 20 років тому поновилося після тривалої перерви богослужбове життя у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Перелік заходів, їх послідовність та місце проведення - ось про що йшлося на засіданні. Було затверджено загальну концепцію програми заходів, які проходитимуть у липні.

Більш докладна інформація про роботу ювілейної комісії Української Православної Церкви з'явиться на нашому сайті дещо пізніше.

 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com