УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир завершив закладку храму на честь «Києво-Братської» ікони Божої Матері у селищі Горенка Святошинького районуУ суботу, 15 березня, Предстоятель Української Православної Церкви звершив закладку наріжного каменя у фундамент храму на честь «Києво-Братської» ікони Божої Матері у селищі Горенка, Святошинького району, Київської області. Його Блаженству співслужили єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний Києво-Святошинського округу протоієрей Василій Русинка та священики району.

Наприкінці богослужіння Архіпастир привітав віруючих із сьогоднішньою подією та побажав організаторам будівництва Божої допомоги у добрій справі.

«Вітаю вас із цією святою подією, яку ми звершили разом із вами на цьому святому місці, - сказав Блаженніший Владика. - Нехай Милосердний Господь, за молитвами Пресвятої Богородиці, допоможе настоятелю й громаді в майбутньому побудувати тут дім Божої Матері, де Вона буде постійно з вами у молитвах до Господа. Нехай Господь дає вам силу, наснагу, можливість в єдності, дусі, любові Христовій завершити це діло, щоб ще один храм засвітився лампадою молитви до Господа з нашої рідної землі. Нехай Господь допомагає всім вам, нехай Цариця Небесна завжди буде з вами, покриває своїм чесним омофором і направляє на шлях служіння Богові і людям».

Після завершення освячення місця під будівництво, парафіяни отримали у благословення від Митрополита Володимира іконочки «Не ридай Мене, Мати».

Після цього настоятель майбутнього храму ігумен Ахіла (Шахтарін) ознайомив Предстоятеля Української Православної Церкви із домовим храмом на честь «Києво-Братської»ікони Божої Матері, що знаходиться неподалік від будівництва нової церкви.

Навесні 2007 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира була заснована і зареєстрована парафія у селищі Горенці. Тоді ж отець Ахіла придбав земельну ділянку, і вже зараз розпочинається зведення храму, яке планують завершити до свята Світлого Христового Воскресіння. Храм на честь «Києво-Братської» ікони Божої Матері буде дерев’яним; поряд із ним планують побудувати недільну школу. Відзначимо також, що раніше в цьому населеному пункті церкви взагалі не було.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники і Костянтина Дмитренка
ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com