УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У рамках святкувань 1020-річчя Хрещення Русі Вселенський Патріарх Варфоломій відправив Вечірню у Софійському соборіСьогодні, 25 липня, у рамках святкувань 1020-річчя Хрещення Русі Вселенський Патріарх Варфоломій відправив Вечірню у Софійському соборі столиці.

За богослужінням також молилися Архієпископ Афінський і усієї Еллади Ієронім, Архієпископ Тіранський і всієї Албанії, Митрополит Київський і всієї України Володимир, а також представники делегацій Помісних Православних Церков та представники духовенства нашої Церкви.

На богослужінні також були присутні перші особи держави, а саме: Президент України Віктор Ющенко із дружиною, віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник, міністр оборони України Юрій Єхануров, а також депутати Верховної Ради України і представники дипломатичного корпусу. 
Вечірнє богослужіння супроводжувалося співом Візантійського хору із Греції під керуванням Л.Ангелопулоса.

Перед початком богослужіння на площі перед собором Вселенський Патріарх звершив чин освячення семи дзвонів для дзвіниці Софії Київської, після чого вже у храмі освятив Царські Ворота Святої Софії, що були нещодавно повернені після двохрічної реконструкції у Польщі.

Наприкінці служби представники усіх Церков привітали Президента України В.А. Ющенка та зробили записи до Книги почесних відвідувачів Святої Софії.

Представників інших юрисдикцій, як і було оговорено раніше, на богослужінні не було.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com