УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі столиці, що на ПріорціУ неділю, 2 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі столиці, що на Пріорці.

Блаженнішому Владиці співслужили його вікарні архієреї: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських духовних академії та семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, завідувач канцелярії Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський і настоятель храму протоієрей Борис Удовенко, а також клірики Покровської церкви.

За богослужінням (на Малому вході), Архіпастир вручив деяким священнослужителям храму богослужбові нагороди: священик Григорій Лазурченко нагороджений правом носіння золотого хреста, а диякон Зиновій Романенко возведений у сан протодиякона.

Наприкінці Літургії, Митрополит Володимир подякував віруючим за спільну молитву та побажав, щоб із усіма завжди було благословення Господнє.

Спершу, візит Первосвятителя до Свято-Покровського храму був намічений на суботу 8 листопада, на день пам’яті святого Димитрія Солунського, оскільки один із престолів храму освячений в ім’я саме цього угодника Божого, але потім був перенесений на сьогоднішній день.

Фото Максима Брусники
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com