УКР РУС ENG 
   

ВАШИНГТОН. Обрано нового Предстоятеля Американської Православної ЦерквиНовим Предстоятелем Православної Церкви в Америці став єпископ Форт-Уортський Іона (Паффхаузен).

Вибори відбулися 12 листопада в американському місті Пітсбург на 15-му Всеамериканському Соборі Православної Церкви в Америці.

Інтронізація новообраного Митрополита відбудеться 28 грудня в Свято-Миколаївському кафедральному соборі у Вашингтоні.
 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА.
Його Блаженство, Митрополит Іона (у миру — Джеймс Паффхаузен) народився в 1959 році в Чікаго (штат Іллінойс) і був хрещений в Єпископальній Церкві. Пізніше його сім’я переїхала до містечка Ла Джола, поблизу Сан-Дієго.

В 1978 році, будучи студентом Каліфорнійського університету, Джеймс Паффхаузен був прийнятий до лона Православної Церкви у храмі Руської Православної Церкви на честь Казанської ікони Божої Матері в Сан-Дієго. Через деякий час Паффхаузен був переведений до Каліфорнійського університету в Санта-Круз, де брав активну участь в створенні православної общини.

Після закінчення університету, Джеймс вступив до Свято-Володимирської духовної семінарії в м. Крествуд (штат Нью-Йорк). Отримав ступінь магістра богослов’я в 1985 році та магістра теології в догматиці в 1988 оці.

Після закінчення семінарії Джеймс Паффхаузен відвідав Росію, де близько познайомився з чернечим життям. Деякий час працював в журналі «Русский паломник» під егідою Видавничого Відділу Московського Патріархату. Після паломництва до Валаамського монастиря Джеймс вирішив прийняти чернецтво. З благословення відомого архімандрита Кирила (Павлова), він в 1994 році приймає дияконський та священицький сан, а в 1995 році – чернечий постриг в Свято-Тихонівському монастирі в Південному Ханаані (Пенсільванія) з ім’ям Іона.

Повернувшись до Каліфорнії ієромонах Іона засновує монастир на честь святого Іоанна Шанхайського, а також місії в різних місцях Каліфорнії.

Весною 2008 року ієромонах Іона був піднесений до сану архімандрита. 4 вересня 2008 року архімандрит Іона був обраний вікарним єпископом Південної єпархії. Архієрейська хіротонія архімандрита Іони відбулась 1 листопада 2008 року.
 
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com