УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день пам’яті святителя Миколая Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Свято-Покровському жіночому монастирі19 грудня, у день пам’яті одного із найбільш шанованих святих нашої землі – святителя і Чудотворця Миколая, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі Свято-Покровського жіночого монастиря столиці.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), єпископи: Макарівський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Васильківський Пантнелеімон, Кременчуцький і Лубенський Володимир, духовенство обителі.

За богослужінням Архіпастир висвятив у священника помічника голови парафіяльної ради кафедрального собору Воскресіння Христова диякона Віктора Іващука.

Після Літургії Блаженніший Владика звершив заупокійну літію у монастирському храмі на честь ікони «Живоносне Джерело» та помолився за спокій душі новопреставленої ігумені Маргарити (Зюкіної), яка відійшла до Господа сьогодні вночі. Матушка-ігуменя керувала Свято-Покровською обителлю із 1978 по 2005 рік.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com