УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив щорічний подячний молебень на Володимирській гірці20 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архієреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії відправив щорічний подячний молебень на Володимирській гірці у Києві.

На заході були присутні представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Київської міської державної адміністрації тощо. Зокрема, разом із єпископатом і духовенством молилися секретар РНБО Раїса Богатирьова, спікер Верховної Ради України Володимир Литвин, Київський міський голова Леонід Черновецький, Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник, Міністр оборони Юрій Єхануров, Міністр юстиції Микола Оніщук, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Міністр охорони здоров’я Василь Князевич.

Перед початком богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх із промовою. «Щороку ми збираємося у цьому місці та складаємо подяку Богу за Його милості та благодіяння. У наших молитвах ми просимо у Господа миру для нашої Батьківщини, нашої святій землі і наших людей», — сказав Первосвятитель.

Після молебню Архіпастир привітав присутніх із Новорічними святами, що наближаються та закликав на всіх Боже благословення.
 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com