УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив чин відспівування ігумені Маргарити (Зюкіної)22 грудня у Свято-Миколаївському соборі Свято-Покровського жіночого монастиря відбулося відспівування та поховання колишньої настоятельки обителі — ігумені Маргарити (Зюкіної).

Богослужіння відправив Митрополит Київський і всієї України Володимир. Його Блаженству співслужили: ректор Київських Духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Новокаховський і Бериславський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), намісник Свято-Введенського чоловічого монастиря міста Києва архімандрит Даміан (Давидов), а також духовенство Свято-Покровської обителі.

Спочатку до віруючих звернувся Блаженніший Митрополит Володимир. «Ми зібралися, щоб попрощатися з матінкою Маргаритою. Вона була справжньою черницею і справжньою ігуменею. Помолимося, щоб Господь упокоїв її душу та направив до райських обителей, де вона буде молитися за всіх нас та за наш монастир», — сказав Архіпастир.

Після відспівування гріб із тілом спочилої було перенесено до монастирського кладовища, де її і було поховано.

Прийшли попрощатися з матушкою і перші особи держави – Президент України Віктор Ющенко та Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Нагадаємо, що матінка Маргарита відійшла до Господа 19 грудня. Вона керувала Свято-Покровською обителлю із 1978 по 2005 рік.

Матушка Маргарита прийшла до обителі у сімнадцять років. На час її ігуменства припало і відродження Покровського монастиря.

Завдяки трудам спочилої настоятельки у ньому несуть послух близько 300 черниць. При обителі матінка Маргарита організувала богадільню. Також за час її ігуменства були покриті позолотою бані Свято-Миколаївського собору монастиря.

У 2005 році ігуменя Маргарита передала управління монастирем своїй наступниці — монахині Калісфенії (Шамайло).

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com