УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття митрополитові Сімферопольському і Кримському Лазарю, меру Євпаторії Андрію Даниленку та всім євпаторійцям у зв’язку з трагедією, що сталася в місті24 грудня в місті Євпаторія вибухнув п’ятиповерховий житловий будинок. Станом на 25 грудня (за останньою інформацією) кількість загиблих склала 17 осіб, за даними Міністерства з надзвичайних ситуацій ще близько 40 мешканців будинку можуть перебувати під завалами.

У зв’язку з цим Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття митрополитові Сімферопольському і Кримському Лазарю та меру міста Андрію Даниленку.

«Нас глибоко вразила трагедія, що сталася в Криму. Будемо усі разом просити Всемилостивого Бога, щоб упокоїв душі загиблих в оселях із праведними, тим, хто отримав травми, дав сил для одужання, а рідним і близьким постраждалих — мудрість і підтримку, щоб гідно пережити цю скорботу. Також закликаю духовенство та віруючих Кримської єпархії не залишати ближніх на самоті зі своїм горем», — зазначив зокрема Предстоятель Української Православної Церкви.
 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com