УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Володимир-Волинську єпархіюТрадиційно в різдвяні дні Волинь відвідує Предстоятель Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Його Блаженство відвідав Зимненський ставропігійний монастир та Володимир-Волинський кафедральний собор.

Особливою, непересічною подією стали для братії на прихожан монастиря відвідини Предстоятелем Церкви Низкиницького чоловічого монастиря.

11 січня братія на чолі з намісником архімандритом Вікентієм зустрічали високого гостя у святих воротах монастиря. «Колись Ваш святий попередник святитель Петро Могила освячував наріжний камінь цього храму, – сказав намісник, вітаючи Первосвятителя, – нині ми вітаємо Вас у цій обителі, присвяченій Пресвятій Богородиці, щоб прийняти Ваше Первосвятительське благословення. Молимо і просимо у Богонемовляти-Христа здоров’я, сили та довголіття для Вас, наш владико і отче!» На згадку про обитель монахи подарували Предстоятелю ікону Пресвятої Богородиці, вишитий рушник та букет білих троянд.

Блаженніший Владика у супроводі намісника Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла, єпископів Володимир-Волинського і Ковельського Никодима та Переяслав-Хмельницького Олександра (секретар Предстоятеля УПЦ) увійшов в Успенський собор монастиря, де відправив різдвяний молебень. Під час богослужіння Блаженніший Митрополит возвів у сан протодиякона прес-секретаря єпархії диякона Віктора Мартиненка.

Предстоятель Церкви привітав братію та прихожан обителі з різдвяними святами та обдарував кожного іконкою та шоколадкою.

Сайт Володимир-Волинської єпархії

 
ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com