УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Перед початком роботи Передсоборного Зібрання Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.Сьогодні, 17 січня,  у суботу перед Богоявленням та день пам’яті Собору 70-ти апостолів, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію - перед початком роботи Передсоборного Зібрання у Трапезному храмі  Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили постійні члени Священного Синоду Української Православної Церкви: митрополити Луганський і Алчевський Іоанникій, Чернівецький і Буковинський Онуфрій,, архієпископи Хустський і Виноградівський Марк, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, а також секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський і насельники обителі у священному сані.

За богослужінням також молилися інші українські архієреї разом з представниками усіх єпархій нашої Церкви, делегованими для участі у Помісному Соборі Руської Православної Церкви.

Наприкінці Літургії секретар Київської Митрополії протоієрей Косовський зачитав слово Блаженнішого Митрополита Володимира до архіпастирів, пастирів, чернецтва та віруючих Української Православної Церкви.

Передсоборне зібрання відбудеться сьогодні, 17 січня, у актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус № 45).


 

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com