УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася Передсоборна Нарада делегатів Української Православної Церкви на Помісний Собор РПЦСьогодні, 17 січня в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус №45) відбулася Передсоборна Нарада делегатів Української Православної Церкви на Помісний Собор РПЦ.

На початку до присутніх із вітальним словом звернувся Блаженніший Митрополит Володимир.

У своїй промові Первосвятитель, зокрема, зосередив увагу на важливій темі, церковної єдності.

«Єдність – це головне, що ми повинні зберігати і про що пам’ятати, обговорюючи ті чи інші непрості питання. Ми повинні свято зберігати єдність Святого Православ’я та нашої Церкви. Одночасно саме на нас лежить відповідальність не тільки за збереження єдності, але і за її відновлення в українському Православ’ї», — відзначив Блаженніший Владика.

Також Архіпастир сказав декілька слів про будівництво Кафедрального собору Української Православної Церкви та передав в дар факсимільне видання Пересопницького Євангелія єпархіям, які є на сьогодні найбільшими жертводавцями. Мова йде про Овруцьку, Миколаївську, Харківську та Криворізьку єпархії.

Згадуючи світлу пам’ять спочилого Святішого Патріарха Алексія ІІ, присутні проспівали «Вічну пам’ять».

Далі до присутніх звернувся керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан. Спершу він зачитав заяву прес-служби Предстоятеля УПЦ, складену у зв’язку з відмовою делегатам Української Православної Церкви на Помісний Собор РПЦ на чолі з Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром надати дозвіл звершити Божественну літургію у Кафедральному соборі Київських Митрополитів храмі Святої Софії.

Також архієпископ Митрофан ознайомив присутніх із порядком денним майбутнього Помісного Собору РПЦ та процедурою обрання Святішого Патріарха Московського і всієї Русі.

Окрім цього керуючий справами УПЦ навів деякі статистичні дані: загальна кількість представників від Української Православної Церкви становить 192 особи при тому, як загальна кількість учасників Помісного Собору – 720 чоловік.

Насамкінець, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звернувся до присутніх із промовою, у якій, до речі, закликав усіх до гарячої молитви та глибинного усвідомлення своєї відповідальності.

Читайте також:


Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира делегатам Помісного Собору РПЦ від Української Православної Церкви

Промова Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира до учасників зібрання делегатів Української Православної Церкви На Помісний Собор РПЦ

 
ФОТОЛІТОПИС


Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com