УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Предстоятеля УПЦ відзначив 32-й День народження18 березня, секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр відзначив свій 32-й День народження.

Як і годиться, віруюча людина розпочинає кожний новий день з молитви. Тому в день свята владика Олександр звершив Божественну літургію у домовому Свято-Миколаївському храмі, що при Митрополичих покоях  у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Впродовж дня  до кабінету єпископа Олександра з вітаннями приходили родичі, друзі, колеги та усі ті, кому пощастило працювати з Владикою з того часу, коли він був призначений референтом Блаженнішого Митрополита Володимира.

Зранку його привітали співробітники Канцелярії Київської Митрополії на чолі з єпископом Васильківським Пантелеімоном, секретар єпископа Олександра протоієрей Андрій Гоєнко разом із священнослужителями Київської єпархії,  іподиякони Блаженнішого Митрополита Володимира, серед яких старшим протягом багатьох років був владика.

ДО РЕЧІ. Служіння єпископа Олександра (Драбинка) Українській Православній Церкві є багатогранним. Відомий він і як науковець, і як редактор православних друкованих та електронних ЗМІ, і як ведучий популярної телепрограми «Світ Православ'я»; він постійно супроводжує Блаженнішого Митрополита Володимира під час Архіпастирських візитів до єпархій та паломницьких поїздок святими місцями, регулярно коментує у ЗМІ найважливіші події з життя Української Православної Церкви; забезпечує газети, журнали та веб-сайти фотоматеріалами з подій, що відбуваються в рамках предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

Окремо зазначимо, що єпископ Олександр протягом останніх п'яти років є головним редактором офіційного сайту Української Православної Церкви.
 

ФОТОЛІТОПИСКомментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com