УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ освятив храм на честь Пресвятої Трійці у селі Великий Карашин9 червня Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення храму на честь Пресвятої Трійці у селі Великий Карашин (Макарівський район Київської області).

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний Макарівського округу архімандрит Кирил (Білан), духовенство району.

Після освячення Архіпастир звершив  у новозбудованому храмі Божественну літургію.

За богослужінням (на малому вході) Митрополит Володимир возвів настоятеля Свято-Троїцького храму священника Володимира Крикуна у сан протоієрея.

По завершенні богослужіння Первосвятитель подарував церковній громаді образ святителя Спиридона Триміфунтського, благодійників нагородив церковними грамотами та звернувся до присутніх із словами настанови.

«Нехай Господь допоможе до кінця своїх днів бути завжди в Церкві і з Церквою, а це значить бути із Богом, із Божою Матір’ю, зі святими угодниками, ангелами та архангелами, які складають небесну Церкву, що невід’ємна від Церкви Земної. Нехай Господь зберігає вас за молитвами Святої Церкви, нехай наставляє на всяку правду, на всяке добро, на злагоду і на порозуміння», - сказав Первосвятитель.

ДО РЕЧІ. У минулі часи у селі Великий Карашин діяв дерев’яний храм на честь Пресвятої Трійці, який під час Другої світової війни був розібраний під бліндажі. Відновлення святині розпочалось у 2005 році. Разом із кам’яним храмом була побудована й  дзвіниця. У майбутньому планується  зведення недільної школи та господарські споруди.

Максим Сидоренко
фото Максима Брусники

ФОТОЛІТОПИС
Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com