УКР РУС ENG 
   

ДЕСЯТИЙ ДЕНЬ ВІЗИТУ. Святіший Патріарх Кирил звершує Божественну літургію у Свято-Успенській Почаївській Лаврі5 серпня, в день святкування 450-річчя принесення на українську землю чудотворного Почаївського образу Божої Матері, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив Божественну Літургію у на площі біля Свято-Успенського собору Почаївської Лаври (Тернопільська область).

Йому співслужать: Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, а також сонм архієреїв Руської та Української Православних Церков, духовенство багатьох  єпархій як України, так і інших держав.

На молитву зі Святішим Патріархом прибули десятки тисячі прочан із багатьох куточків України,  ближнього і дальнього зарубіжжя.

Під час архіпастирської проповіді, яка була проголошена після читання Євангельских уривків,  Святіший Владика, звертаючись до народу України, знову  загострив увагу присутніх на проблемі єдності.

«З цієї святої Почаївської гори я би хотів звернути своє слово до України – держави, де міцна віра, де так багато людей прикликає ім’я Боже. Заклик -  зберегти вірність Господу, єднати віру та працю для побудови мирного та справедливого життя. Для того, щоб було так, молитва повинна бути міцною, воздихання до Господа повинні бути сердечними. А для того, щоб було так, необхідно, щоб було відновлено єдність Церкви Христової, та сама єдність, без якого не може бути спасіння народу. І тому людські амбіції, політичні проекти та інші ідеї, котрі сьогодні розділяють Церкву, повинні бути відсунені в бік, тому що жоден людський проект не забезпечить щастя і благополуччя, якщо досягнення цієї ідеї лежить через розділення народу, через розділення Церкви, через розрив між небом і землею», - відмітив Патріарх Кирил.Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com