УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Предстоятель УПЦ освятив храм на честь Преображення Господнього у селищі Хотянівка15 серпня, Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення престолу новозбудованого храму на честь Преображення Господнього у селищі Хотянівка Вишгородського району Київської області.

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмкльницький, благочинний Вишгородського церковного округу протоієрей Димитрій Денисенко, а також духовенство регіону.

Наприкінці богослужіння Архіпастир залишив у благословення церковній громаді ікону Преображення Господнього та камінь з гори Фавор, на якій і відбулась ця надзвичайна подія, а також образ святителя Спиридона Триміфунтського, чия десниця цього року перебувала в Україні, після чого звернусвя до богомольців із словами настанови.

«Церквою називається християнська спільнота і цервою називається приміщення, де збираються вірні, де приймаються святі Таїнства, встановленні Богом, де ми збираємось, щоб получити благодать Господню і керуючись нею все своє життя, досягати звершенності і зустрічі з Богом» , - відмітив Митрополит Володимир.

Окрім цього Блаженніший Владика вручив церковні грамоти благодійникам та ктиторам храму. Також усі присутні отримали із рук Первосвятителя образочки Почаївської ікони Божої Матері.

Дерев’яний храм Преображення Господнього було розпочато зводити у версні 2008 року, після освяченні місця під майбутній храм, яке з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира звершив  благочинний Вишгородського церковного округу протоієрей Димитрій Денисенко. Не дивлячись на труднощі, милістю Божою менш  ніж за рік будівництво було завершено.

Храм є тільки частиною духовно-культурного комплексу. У майбутньому планується створення поруч з храмом умов, де зможуть відпочивати і духовно виховуватись діти та молодь.


Максим Сидоренко
Фото диякона Максима Брусники

 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com