УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день свята Успіння Божої Матері Блаженніший Митрополит Володимир молився на монастирській площі Києво-Печерської Лаври28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископ Макарівський Іларій, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископ Васильківський Пантелеімон, а також насельники обителі та викладачі духовних шкіл у священному сані.

Цього дня за богослужінням молилися Президент України Віктор Ющенко, голова Секретаріату Президента України Віра Ульянченко та інші державні діячі.

Під час відправи Блаженніший Митрополит Володимир закликав віруючих у всі моменти свого життя молитовно звертатися до Пресвятої Богородиці.

«Преклоняючись перед Її святим гробом, будемо молитися, щоб Вона не розлучалася з нами, - сказав Архіпастир. - Вона обіцяла апостолам, а через них і всіх християнам, перебувати з нами до кінця віку. Віримо і ми, що Вона з нами, а через Неї з нами і Син Її - Господь наш Ісус Христос, Який слухає Її молитви і наші прохання, благословляє, карає, врачує і прощає», - сказав Архіпастир.

Після Божественної літургії священнослужителі й віруючі на чолі з намісником Лаври архієпископом Вишгородським Павлом пройшли хресним ходом до Ближніх Печер. Там, на площі перед Хрестовоздвиженским храмом, був відслужений молебень, який звершив Блаженніший Митрополит Володимир, після якого численні віруючі приклалися до шанованої ікони.

Насамкінець, Первосвятитель привітав вірян із сьогоднішнім святом та прикликликав на усіх Боже благословення. 

ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com