УКР РУС ENG 
   

ТЕРНОПІЛЬ. Не дивлячись на погрози з боку агресивних біляцерковних сил, архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій освятив новозведений храм у селі Мусорівці6 вересня архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій звершив чин освячення новозбудованого Свято-Покровського храму в селі Мусорівці Збаражського району Тернопільської області.

Він був зведений поруч із дерев’яною церквою. Хоч село і невелике (усього 60 дворів), старий храм не міг вмістити всіх віруючих.

Керував будівництвом (яке тривало 10 років) настоятель громади протоієрей Іоанн Пивоварчук — один із найстаріших кліриків єпархії, який цього року відзначив 85-ліття та 60-річчя священицької хіротонії. Цей пастир вже 41 рік поспіль служить в селі Мусорівці.

Незадовго до освячення певні сили намагалися розколоти сільську громаду і перевести новий храм до так званого Київського патріархату (Про це повідомлялося на нашому сайті).

Але, слава Богу, нічого несподіваного не сталося і свято обійшлося без провокацій. Після Божественної літургії архієпископ Сергій висловив щиру подяку всім, хто потрудився над зведенням цього Божого дому і нагородив Благословенними грамотами благодійників і активістів громади.

Як зазначив протоієрей Іоанн Пивоварчук, такої кількості духовенства та богомольців, як цього дня, Мусорівці ще ніколи не бачили.

Диякон Сергій Баршай,
спеціально для сайту orthodox.org.ua

 

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com