УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Львівську єпархію (ОНОВЛЕНО)23 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир на зворотньому шляху зі Святої Землі відвідав Львівську єпархію. В аеропорту м. Львова Первосвятителя а також архієпископа Вишгородського Павла, єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (секретар Предстоятеля УПЦ) та осіб, що його супроводжують, зустрічали архієпископ Львівський і Галицький Августин, настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Володимир Шарабура, настоятелька Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Варвара, обласний благочинний – настоятель Свято-Петро-Павлівської церкви у м. Жовкві протоієрей Стефан Хомин та інші.

Перед Свято-Георгіївською церквою, яка тимчасово виконує функції кафедрального собору Блаженнішого Митрополита Володимира зустрічали хлібом-сіллю букетами квітів та дзвоном клірики храму, священнослужителі єпархії, які прибули зі своїх парафій, члени Братства святих апостолів Петра і Павла та сестринства святої великомучениці Варвари, члени Львівського православного Молодіжного Братства на честь Почаївської ікони Божої Матері, насельниці Спасо-Преображенського жіночого монастиря та парафіяни.

У храмі була встановлена ікона святителя Спиридона Тримифунтського, написана грецькими ченцями-святогірцями, а також рака з часточкою мощей святителя Спиридона і ковчежець із тапочком із мощей святителя. Блаженніший Митрополит Володимир очолив молебень, після якого звернувся до присутніх із архіпастирським словом і благословив парафіян. У відповідь архієпископ Августин подякував Блаженнішому Митрополитові Володимиру за його відвідини Львівської єпархії і побажав допомоги Божої у подальшому Первосвятительському служінні. Після спілкування у приміщенні єпархіального управління із духовенством єпархії Блаженніший Митрополит Володимир і особи, що його супроводжують, вирушили у Зимненський Свято-Успенський жіночий монастир.

Прес-служба Львівської єпархії

 
ФОТОЛІТОПИС

Комментировать

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Украинская Православная ЦерковьОбратная связь: presschurch@gmail.com